KIT18

ELECTROLUX
KIT18 Pure F9 Souprava pro domácnost a do auta

KIT18
KIT18KIT18
více než 5 kusů u dodavatele
EAN kód: 7319599034796
Běžná cena: 1 199,- Kč s DPH
Vaše cena: 1 199,- Kč s DPH
včetně recykl. popl. ve výši: 0,- Kč s DPH
ks

Popis

KIT18 povyšuje výkon PUREF9 vysávání nad podlahou na zcela novou úroveň. Čtyři jedinečné nástavce jsou navrženy tak, aby zajistily účinný sběr zvířecích chlupů a prachu a co nejjednodušší možné vysávání nad podlahou a, co je důležité, aby vám zajistily bezchybně čistou domácnost, kterou si zasloužíte.  KIT18 povyšuje výkon PUREF9 vysávání nad podlahou na zcela novou úroveň. Čtyři jedinečné nástavce jsou navrženy tak, aby zajistily účinný sběr zvířecích chlupů a prachu a co nejjednodušší možné vysávání nad podlahou a, co je důležité, aby vám zajistily bezchybně čistou domácnost, kterou si zasloužíte.  
Mini turbo hubice - Výkonná mini turbo hubice pro vysoce účinný sběr zvířecích chlupů a vláken z čalounění a pro snadné vysávání interiéru automobilu.
Dlouhý štěrbinový nástavec - dlouhý štěrbinový nástavec pro snadný přístup do těžko přístupných míst mezi sedadly automobilu nebo za spotřebiči či nábytkem.
Hubice na jemné povrchy - hubice na jemné povrchy je vybavena plyšovou deskou, která usnadňuje vysávání povrchů nad podlahou, jako jsou stoly, pracovní desky nebo interiéry automobilů.
Kombinovaná hubice - kombinovaná hubice s kartáčem funguje jako malá štěrbinová hubice a také jako kartáč s 90° úhlem pro lepší flexibilitu. 
1 x Turbo hubice na zvířecí chlupy
1 x Jemná hubice s plyšem
1 x Dlouhá štěrbinová hubice
1 x Kombinovaná hubice s kartáčem

Technické údaje

Ke stažení

Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

Stát:
Dopravce Cena včetně dopravy
Osobní převzetí1 199,- Kč
Fofr - (platba převodem)1 448,- Kč
Fofr - Dobírka1 508,- Kč