• VYSVĚTLIVKY FUNKCÍ

VYSVĚTLIVKY FUNKCÍ

Pro snadnější orientaci ve funkcích výrobků zde naleznete popisy funkcí:

PEČÍCÍ TROUBY

Objem
Jestli máte početnou rodinu nebo se doma rádi potkáváte s přáteli, měli byste si vybrat troubu s objemem, která pohodlně zvládne i větší množství jídla nebo velké kusy. Objem či kapacita trouby se uvádí v litrech.
70+ l – ideální pro větší domácnosti
40–70 l – skvěle se hodí do tří až čtyřčlenné domácnosti
35–40 l – optimální pro jednu až dvě osoby
Tip odborníka: V troubě s větším počtem úrovní můžete připravovat více jídel současně

Způsob přípravy pokrmů
Při výběru vhodné trouby myslete i na svůj oblíbený způsob vaření.
Vaření v páře – vlivem tepla se jídlo zbarví dozlatova a vytvoří se na něm křupavá kůrka, zatímco pára zachová přirozenou vlhkost uvnitř. Výsledkem jsou neuvěřitelně chutné a šťavnaté pokrmy včetně masa, ryb, zeleniny a samozřejmě i dezertů.

Grilování – trouba se samostatným grilem vám při vaření nabízí více možností. Vychutnávejte si autentickou chuť a konzistenci grilovaných jídel, aniž byste kvůli tomu museli vyjít ven.

Pečení – funkce teplovzdušného pečení zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla a vykouzlíte s ní vynikající dorty a koláče na profesionální úrovni.
Nemůžete se rozhodnout? Multifunkční parní trouba vám nabízí úplně všechno.

Čištění
Trouby vybavené následujícími technologiemi a funkcemi vám výrazně ušetří práci.
Pyrolytické čištění – pyrolytické trouby se zahřejí na teplotu až 500 °C a promění nečistoty na jemný popel, který snadno setřete vlhkou utěrkou.

Katalytický povrch – katalytická vrstva uvnitř trouby se aktivuje při běžném zahřátí na 220 °C. Tuk zoxiduje, takže povrch zůstane čistý.

Parní čištění – diskrétní připomenutí na displeji vás upozorní, že je nutné troubu vyčistit. Působením páry se připečené zbytky změkčí a tuky rozpustí. Pak už jen stačí troubu jednoduše vytřít vlhkým hadříkem.

Čištění Aqua clean – vlhkost uvnitř trouby se promění na páru, která změkčí odolné nečistoty a připečené zbytky. Čistí jemně, bez větší námahy a nutnosti použít chemikálie.
Tip odborníka: Nerezové spotřebiče s ochranou proti otiskům prstů si udržují bezchybný vzhled a nevyžadují častou údržbu.

Steamify®
Stačí zadat teplotu pečení a trouba automaticky zvolí správné množství páry. Získáte tak potřebnou sebedůvěru při používání páry v kuchyni a připravíte vynikající jídla.

Konektivita
Váš osobní asistent v podobě aplikace, která vám pomůže plánovat, připravovat menu, ovládat troubu, nakupovat potřebné potraviny a zejména stát se lepším a efektivnějším kuchařem. Stačí se řídit inteligentními pokyny krok za krokem.

Teplotní sonda
S teplotní sondou dosáhnete vždy perfektních výsledků. Teplotní sonda nepřetržitě monitoruje teplotu ve středu pokrmu. Když je pokrm upečený podle vašich představ, vyšle signál a troubu vypne.

Dotykový displej
Barevný dotykový displej s intuitivním ovládáním vám okamžitě nabídne tři nejpoužívanější funkce. Nemusíte pokaždé prohledávat menu, trouba už si způsob přípravy vašich oblíbených jídel pamatuje.

LCD displej
Všechny funkce a možnosti nastavení se jasně zobrazují na LED displeji. Vše, co potřebujete, máte k dispozici dotykem prstu. Zvolte si průvodce pečením, vyberte program, který vám vyhovuje, a nechte troubu vykouzlit úžasné jídlo

Pyrolytické čištění
S pyrolytickou funkcí* je čištění trouby bez námahy. Trouba se při ní zahřeje na vysokou teplotu a mastnota a zbytky jídel se promění na popílek, který potom jednoduše setřete vlhkým hadříkem.

Rychlý ohřev
Funkce rychlého ohřevu se postará o to, aby byla trouba rychle připravená na pečení. V porovnání s běžnými troubami je čas předehřívání kratší, takže budete mít více času na rozvíjení svých kulinářských nápadů.

Rovnoměrné pečení
Systém rovnoměrného pečení zajišťuje správnou cirkulaci tepla uvnitř trouby a konzistentní přípravu pokrmů. Plechy není nutné otáčet ani přesouvat. Trouba se navíc rychleji zahřeje, a tím šetří čas i energii.

Sous-Vide
Dopřejte si excelentní jídla připravená metodou Sous-Vide. Klíčem k této pokročilé technologii je přesně regulovaná teplota, o kterou se bez problémů postarají naše precizní spotřebiče. Vybrané suroviny spolu s bylinkami a kořením jsou vakuově utěsněné ve speciálních potravinových sáčcích, takže chutě harmonicky splynou a pokrm získá vynikající konzistenci.